توتاچی ، یک نسخه خوب برای قلب خودروها.

عقیده توتاچی ژاپن بر این است که ما ارزان‌ترین روغنی را که می‌توان استفاده کرد، تولید کرده و به بازار عرضه می‌کنیم. این ارزان‌ترین روغن‌موتور نکته‌ای دارد و آن کیفیت بالا،‌ طول عمر بالای موتور و شرایطی است که برای مصرف‌کننده ایجاد می‌کند. توتاچی یک شعار هم دارد و آن «سنت در حال حرکت» است.

تفاوت زیادی بین کسانی است که با تعریف و تمجید مکانیک و تعویض روغنی محله، برای خودروی خود روغن موتور انتخاب می‌کنند با راننده‌های سخت‌گیری که همه مسائل فنی و شرایط تولید روغن موتور را بررسی می‌کنند و هر روغن موتوری را به‌خورد خودروی خود نمی‌دهند.

بازار روغن موتور پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. روغن‌های تقلبی اغلب در کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و با نام و نشان برندهای معتبر روغن پر می‌شوند و در باطن چیزی به جز روغن تصفیه‌شده ندارند.

توتاچی شاید تنها روغن موتوری باشد که نمونه تقلبی آن هنوز وارد بازار نشده و با نظارت شرکت مادر در تمام کشورها، امکان تولید و فروش نمونه‌های تقلبی آن وجود ندارد. شرکت سروش صنعت نیکاو ایساتیس به‌عنوان نماینده انحصاری توتاچی ژاپن در ایران و ناظر منطقه‌ای این شرکت،‌ باکیفیت‌ترین روغن موتور بازار ایران را از ژاپن وارد و در بازار عرضه می‌کند.