درباره ما.

نمایندگی انحصاری محصولات توتاچی ژاپن

شرکت سروش صنعت نیکاو ایساتیس فعالیت خود را در حوزه تجهیزات مصرفی و تجهیزات یدکی خودرو به صورت غیر مستقیم از سال 1395 آغاز کرد.با توجه به پیشرفت فناوری و تکنولوژی های روز در این زمینه همگام با برترین تکنولوژی ها و فناوری ها روز دنیا خود را تطابق داده و در سال 1397 به عنوان نماینده انحصاری محصولات توتاچی ژاپن در ایران رسما فعالیت خود را در این حوزه و زمینه با قدرت و برای بهبود سطح اقتصادی و علم و تکنولوژی و متریال های روز دنیا در ایران آغاز نمود.

.

.

شرکت توتاچی ژاپن

شرکت صنعتی Totachi در سال 1998 توسط یک گروه از مهندسان شیمی در هوکایدو ژاپن تاسیس شد. جمع آوری ثروت از تجربه صنعت در بخش های خودرو، دریایی و صنعتی روان کننده. نوآوری پایدار، سنت ژاپنی و یک مدل کسب و کار پایدار، بنیاد قوی برای موفقیت شرکت را در طول سال ها فراهم کرده اند. آرزوهای جهانی ما از همان ابتدای فروتنی، رشد چشمگیری داشته اند. محدوده محصول Totachi در حال حاضر هزاران نفر را شامل می شود، شامل روان کننده ها، مایعات مخصوص، فیلتر های خودرو و باتری هایی هستند که برای تکمیل یکدیگر توسعه یافته اند. شبکه زنجیره تامین ما در حال حاضر شامل توزیع در بیش از پنجاه بازار در سراسر جهان و تولید در هشت کشور است. و از سال 2017، ما خودمان را به طور استراتژیک در سنگاپور مستقر کرده ایم تا شهرت خود را به عنوان یک مرکز تجارت جهانی در فضای کاری زیبای طراحی شده تشویق کنیم

.

.

شرکت سروش صنعت نیکاو ایساتیس

 به عنوان یک شرکت مادر تخصصی در زمینه های گوناگون توانسته است حوزه های گسترده ای را در طول مدت فعالیت خود ایجاد کند. از جمله فعالیت های این شرکت می توان به کلیه فعالیت های مربوط به بازرگانی و واردات و صادرات کالا، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق، فروشگاه آنلاین اینترنتی، اجرای انواع نیروگاه های خورشیدی و بادی و نیز پروژه های پیمانکاری اشاره نمود. این شرکت به دلیل داشتن دفاتر در اروپا و آسیای شرقی قادر خواهد بود کلیه فعالیت های مربوط به بازرگانی و نیز تامین مواد اولیه را نیز انجام دهد. گروه نیکاو علاوه بر این با سرمایه گذاری در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی، غذا و دارو، انرژی و نیز طرح های صنعتی می تواند یاری رسان رونق اقتصادی مشتریان خود باشد.